Tüm ürünlerde ücretsiz kargo ve kolay iade fırsatı

 

Nasıl İade Ederim?

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle siparişini iade etmek isterseniz ürünlerinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde orjinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla Kolay iade Merkezi’mizden size özel oluşturduğunuz İade Kodu ile birlikte Yurtiçi Kargo şubelerinden iade edebilirsiniz. İade ve değişimlerde kargo ücreti tarafınıza aittir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, hijyenik ürünler iadesi sağlık ve hijyen nedeniyle uygun olmayan ve cayma hakkının kullanılamadığı ürün tipleridir. Bu ürünleri ancak;

  • Ambalajları ve ürün koruma bantları açılmamış,
  • Denenmemiş,
  • Kullanılmamış ve
  • Hijyenik yapısı bozulmamış

ise aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu şartları sağlamayan ve iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.  Bu kapsamda olduğu tespit edilen iadeleriniz kabul edilmeyecektir.

İade sürecinizi, hesabınıza giriş yaptıktan sonra "İade Taleplerim" alanından ilgili siparişe ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. İade süresi dolmamış siparişleriniz için "Yeni Talep Oluştur" butonuna tıklayabilirsiniz.

 

Değişim yapmak istiyorum

Değişim işlemleri için bize whatsapp veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Değişim her ürünü ve kampanyayı kapsamadığından mutlaka bilgi almanız gerekmektedir. 

 

 

 

Yardıma ihtiyacınız mı var?

 

Bizimle iletişime geçin

Whatsapp: 0505 219 12 18

 

e-posta: [email protected]

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR